W dniach 30 listopada 2020 r. – 15 stycznia 2021 r. trwa będzie węgorzewska akcja świąteczno-noworoczna KUPUJ LOKALNIE – WSPIERAJ SWOICH. W ramach akcji w wybranych sklepach i lokalach usługowych można skorzystać ze specjalnych rabatów. Podczas zakupów, w oznaczonych miejscach otrzymujemy numerowane karty rabatowe do jednorazowego wykorzystania przy kolejnych zakupach.

W podziękowaniu za wsparcie, każda wykorzystana karta rabatowa bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. W tym celu należy zachować swoje karty z numerami jako kupony kontrolne. Losowanie nagród odbędzie się 18 stycznia 2021 r. w galerii rękodzieła Skarbiec Mazurski, Plac Wolności 7. Informacja o zwycięskich numerach zostanie opublikowana na stronie internetowej organizatora.

Organizator akcji: Fundacja Skarbiec Mazurski

Współorganizatorzy: węgorzewskie sklepy i lokale usługowe (szczegóły na stronie internetowej). Regulamin oraz aktualna lista firm uczestniczących w akcji dostępne są na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu Fundacji Skarbiec Mazurski.